Maagia ja müsteerium Jõululaadal: KEVINSKI

Kevinski on artist, keda ei saa selgelt liigitada ühtegi kategooriasse. Sidudes omavahel kokku mustkunsti, meisterliku esinemisoskuse ja inimpsühholoogia, on ta loonud unikaalse kunstivormi, mis pakub meelierutavat, humoorikat ja kaasaegset meelelahutust tänapäeva publikule.

Tema eksperimentide abil leiavad vastuse küsimused nagu: kas on võimalik omandada näiliselt üliinimlikke võimeid, kasutades selleks erinevaid psühholoogilisi tehnikaid – näiteks lugeda mõtteid, istutada kellegi pähe ideid või ennustada mineviku mustrite põhjal tulevikku?

Omades üle 13 aasta pikkust kogemust mustkunstnikuna, on ta tänaseks andnud kokku üle 600 esinemise, mille käigus on tema maagiat näinud rohkem kui 80000 inimest.

KEVINSKI astub Jõululaadal üles reedel, 15.12, ja laupäeval, 16.12, kell 14.00 30-minutilise programmiga, mis spetsialiseerub psühholoogilisele- ja šokimustkunstile. Terve etteaste jooksul viib ta läbi hulganisti eksperimente, kuhu kaasab ka külalised. Samuti demostreerib ta kuidas mustkunstnikud kasutavad tähelepanu kõrvalejuhtimist, et inimeste mõtetega manipuleerida ning õpetab kõigile selgeks ühe triki.