DANIEL LEVI Suurel Tallinna Jõululaadal

Daamid ja härrad, meil on suur suur heameel esitleda Teile Jõululaada üht järjekordset peaesinejat – DANIEL LEVI! Näosaatest ning Eesti laulust tuntud uue ajastu muusik on teinud ka romantilisi jõululaule, millest tuntuimaks võib nimetada koos Liis Lemsaluga esitatud pala “Rõõmsad Jõulud”.

Daniel Levi astub koos saatjaskonnaga Jõululaadal üles reedel, 15. detsembril, kell 15.00!

Tulge kuulama, pilti tegema ja romantilist jõuluhõngu nautima!

 

Jõululaat esitleb: Nele-Liis Vaiksoo

Nele-Liis Vaiksoo hakkas laulmist õppima 6-aastaselt 1990. aastatel ETV tütarlastekooris. Kooriga esineti paljudes Euroopa riikides, aga ka Iisraelis, USA-s ja mujal. Aastal 2000 võitis ta ETV lauluvõistlusel “Laulukarussell” 4. koha.

2003. aastal välja antud plaadil “Family. We Are Family” laulab ta koos Kaire Vilgatsi, Maikeni, Bert Pringi, Lauri Liivi ja Lauri Pihlapiga. Jõuludeks 2008 ilmus tema ja Rolf Roosalu jõulualbum.

2012. aastal alustas ta koostööd Olav Ehalaga, koos on nad andnud üle saja kontserdi nii Eestis kui ka välismaal. Lisaks on Vaiksoo andnud oma hääle Disney animafilmidele “Rapuntsel” (nimiosa) ja “Lõvikuningas” (Nala).

Detsembris 2013 andis ta välja oma esimese sooloalbumi “Mina”, mis tähistab 15 aasta möödumist muusikalilaval.

Nele-Liis astub kogupere jõulufestivalil üles laupäeval, 16. detsembril, kell 13.00.

Õige pea kuulutame välja ka jõululaada teiste päevade esinejad, hoia end kursis ning liitu meie Facebooki üritusega.

 

Maagia ja müsteerium Jõululaadal: KEVINSKI

Kevinski on artist, keda ei saa selgelt liigitada ühtegi kategooriasse. Sidudes omavahel kokku mustkunsti, meisterliku esinemisoskuse ja inimpsühholoogia, on ta loonud unikaalse kunstivormi, mis pakub meelierutavat, humoorikat ja kaasaegset meelelahutust tänapäeva publikule.

Tema eksperimentide abil leiavad vastuse küsimused nagu: kas on võimalik omandada näiliselt üliinimlikke võimeid, kasutades selleks erinevaid psühholoogilisi tehnikaid – näiteks lugeda mõtteid, istutada kellegi pähe ideid või ennustada mineviku mustrite põhjal tulevikku?

Omades üle 13 aasta pikkust kogemust mustkunstnikuna, on ta tänaseks andnud kokku üle 600 esinemise, mille käigus on tema maagiat näinud rohkem kui 80000 inimest.

KEVINSKI astub Jõululaadal üles reedel, 15.12, ja laupäeval, 16.12, kell 14.00 30-minutilise programmiga, mis spetsialiseerub psühholoogilisele- ja šokimustkunstile. Terve etteaste jooksul viib ta läbi hulganisti eksperimente, kuhu kaasab ka külalised. Samuti demostreerib ta kuidas mustkunstnikud kasutavad tähelepanu kõrvalejuhtimist, et inimeste mõtetega manipuleerida ning õpetab kõigile selgeks ühe triki.

Jõulufestivalil esineb BIRGIT

Toome rõõmusõnumeid kõikidele traditsiooniliste jõululaulude austajatele ning Birgiti fännidele! 2017. aasta Jõululaada pühapäevane peaesineja on BIRGIT, kes astub lavale koos saatjaga kell 13.00

Birgit esitab romantilise akustilise kava, mis koosneb loomulikult jõulu hõngulistest lauludest.  Peale esinemist saavad fännid ka Birgitiga pilti teha.

Õige pea kuulutame välja ka jõululaada teiste päevade esinejad, hoia end kursis ning liitu meie Facebooki üritusega.

Suur jõulufestival kutsub esinema!

Tähelepanu kõik lauljad, laulukoorid, trikimeistrid ja lõbusad meelelahutajad! Suur Tallinna Jõululaat 2017 kutsub Teid osalema.
15. – 17. detsembril Tallinna Lauluväljakul toimuva jõulufestivali lahutamatu osa on lavaprogamm andmaks edasi autentset jõulumeeleolu, romantilisi jõulumeloodiaid, vahvaid ja meelelahutuslikke esinemisi jpm. Kuulame meeleldi ära kõik Teie pakkumised, olgu need nii pöörased kui tahes.

Kui soovid publiku ees esineda ning Sinu repertuaari kuulub ka mõni jõululaul või kui oled mõne laulukoori liige, siis ära jäta võimalust kasutamata. Ühele esinemisele antakse aega keskmiselt 15-30min. Lava on 5m x 4m, olemas on helivõimendus, helitehnik ning fono tausta kasutamise võimalus. Lava asub siseruumis II korrusel (vt. kaarti siit).

Huvi korral palume ühendust võtta lavaprogrammi juhi Jürgeniga jyrgen@joululaat.ee.

  

Kuidas hõlpsalt kingitust pakkida?

 

Tihtipeale juhtub, et tuleb sõbrale või pereliikmele kas mõne tähtpäeva või pühade puhul kingitus leida. Õige kingituse leidmine pole alati kõige lihtsam ning pealegi vajab ilus kink ka kaunist pakendit. Kõige lihtsam on anda pakkimine loomulikult mõne kaubanduskeskuses asuva kingipakkija teha, kuid samas on ise kingituse pakkimine justkui oma südamega kingituse tegemine, millel on siiras mõte ja praktiline väärtus. Allolev video tutvustabki lihtsat kingipakkimise tehnikat, et aidata teil kergemini kingisaajale rõõmu valmistada oma tehtu abil. Head vaatamist!

 

 

KAUPLEJATE REGISTREERIMINE DETSEMBRIKS 2017 ON ALANUD!

Käesoleva aasta 15. – 17. detsembril kasvatame jõulufestivalist juba traditsioonilise jõulueelse kogupere sündmuse – pole õigeid jõule ilma jõululaadata. Just neil kuupäevadel leiabki taas aset Suur Tallinna Jõululaat, suurem ja parem kui varem. Kauplejad saavad soovitud boksi välja valida kodulehe kaartidel, misjärel palume registreerimisavalduse saata info@joululaat.ee